امروز دوشنبه  ۱۶ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۳/۰۹- ۱۳:۳۷ - مشاهده: ۲۲۶

قانون جدید صدور روادید برای اتباع هندی

با توجه به لزوم تغییرات قانونی و تصویب قانون جدید، به آگاهی می رساند از تاریخ اول خرداد 1398 روادید گردشگری تا سقف اقامت 90 روز برای کلیه اتباع هند فارغ از این که درخواست صدور روادید از یکی از فرودگاههای بین المللی ج. ا. ایران یا یکی از نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را بنمایند، بر اساس تقاضای ذی نفع، صادر می گردد. ضمناً اتباع کشور هند با انتخاب گزینه روادید ورود در سامانه روادید الکترونیک می توانند درخواست روادید بلند مدت کثیر المسافره تا سقف یک سال نمایند و روادید مزبور را از یکی از نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور دریافت نمایند.

با توجه به لزوم تغییرات قانونی و تصویب قانون جدید، به آگاهی می رساند از تاریخ اول خرداد 1398 روادید گردشگری تا سقف اقامت 90 روز برای کلیه اتباع هند فارغ از این که درخواست صدور روادید از یکی از فرودگاههای بین المللی ج. ا. ایران یا یکی از نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را بنمایند، بر اساس تقاضای ذی نفع، صادر می‌گردد.

ضمناً اتباع کشور هند با انتخاب گزینه روادید ورود در سامانه روادید الکترونیک می‌توانند درخواست روادید بلند مدت کثیر المسافره تا سقف یک سال نمایند و روادید مزبور را از یکی از نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور دریافت نمایند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما